Sylwester nad Wigrami - Zapraszamy na Suwalszczyznę

Nasza oferta zimowa:

Sylwester Gawrych RudaBiesiada Sylwestrowa:

-ognisko, -kulig -(pieczone prosię lub pieczone jagnię lub pieczony dzik); -cztery dania gorące -zimne przekąski -potrawy regionalne -ryby -napoje -desery -muzyka na żywo cena : 250 zł od osoby

Pobyt Sylwestrowy nad Wigrami:
Cena pobytu sylwestrowego 3-dniowego z pełnym wyżywieniem i biesiadą sylwestrową wynosi 490 pln od osoby. (grupom zorganizowanym - atrakcyjne zniżki)

Organizujemy pobyt i wieczór sylwestrowy wg. życzenia gości; wieczór przy kominku, kulig , biesiada przy grillu lub ognisku.

Na życzenie gości organizujemy wycieczki po Suwalszczyźnie z przewodnikiem oraz jednodniowe wyjazdy do Wilna, jazda konno wierzchem.  Życzenia kulinarne naszych Gości są zawsze mile widziane.

Istnieje możliwość zorganizowania muzyki na żywo lub muzyki mechanicznej.

W odległości 9 km. znajduje się wyciąg narciarski oraz trasy narciarstwa biegowego. Na zamówienie organizujemy liczne atrakcje zimowe, sportowe, ekstremalne.

Przedłużenie pobytu jest możliwe i mile wdziane. Cena wraz z wyżywieniem /śniadanie i obiadokolacja/ 90 pln.

Pobyt Świąteczny nad Wigrami
wielkanoc

Czekamy na Państwa w Gawrych Rudzie, dołączcie do nas, aby wspólnie przeżyć jedno z najwspanialszych, magicznych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia..

Pragniemy powitać Państwa zgodnie ze świąteczną tradycją, wieczerzą z 12 tradycyjnymi potrawami, pachnącą choinką i wspólnym kolędowaniem.

Cena: 499 zł/os
Dostawka (dzieci): 399 zł/os

W programie:

 • Wieczerza wigilijna z 12 potrawami

 • Kolędowanie przy kominku

 • Leniuchowanie przy suto zastawionym stole

 • Gry Planszowe

Do bezpłatnej dyspozycji Państwa oddajemy kije do nordic walking.

Cena obejmuje:

 • Trzy noclegi w okresie świątecznym

 • Wieczerzę wigilijną z tradycyjnymi potrawami

 • Bogate Świąteczne śniadania oraz obiadokolacje

 • Świąteczny kulig z grzańcem zakończony ogniskiem nad jezioremPrzygotowujemy uroczystą wigilię oraz biesiadę sylwestrowa. Na życzenie gości organizujemy wycieczki po Suwalszczyźnie z przewodnikiem oraz jednodniowe wyjazdy do Wilna, jazda konno wierzchem. Życzenia kulinarne sa mile widziane. Możliwość zorganizowania muzyki na żywo lub muzyki mechanicznej.

W odległości 9 km. znajduje się wyciąg narciarski oraz trasy narciarstwa biegowego. Na zamówienie organizujemy liczne zimowe sportowe ekstremalne.

zima - jezioro Wigry

Szkolenia narciarskie i snowboardowe

W sezonie zimowym proponujemy szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zajęcia prowadzone są indywidualnie i w grupach, prowadzone są zaś na terenie Wojewódzkiego Centrum Sportu i Rekreacji "Szelment". Kadra instruktorów o odpowiednich kwalifikacjach którzy są przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy w górach i potrafią zadbać o bezpieczeństwo i porządek na stokach narciarskich.

www.strefasport.pl/
kulig- Suwalszczyzna Ferie zimowe 3-dniowy pobyt zimowy z pełnym wyżywieniem oraz kuligiem - Nordic Walking

5-dniowy pobyt zimowy z pełnym wyżywieniem oraz kuligiem - Nordic Walking

7-dniowy pobyt zimowy z pełnym wyżywieniem oraz kuligiem - Nordic Walking

 Na życzenie gości organizujemy wiele róznych atrakcji: -kuligi -wycieczki po Suwalszczyźnie, do Wilna -paintball -imprezy okolicznościowe -ogniska z pieczoną zwierzyną polecamy: -ekstremalne sporty zimowe -nart zjazdowe (w odległości 10 km znajduje sie stok narciarski) -narty biegowe Nasza Karczma "W Piwnicznej Izbie"

W pensjonacie dla naszych Gości znajduje się karczma gdzie w regionalnej atmosferze można odpocząć po powrocie ze szlaku rowerowego czy jazdy konnej. Jesteśmy przekonani, że serwowane przez nas śniadania, oraz dania obiadowe zachwycą nawet bardzo wymagających smakoszy, a miła obsługa sprawi, że poczują się Państwo jak w domu.

W restauracji panuje iście regionalna atmosfera! Dookoła drewniane i kamienne elementy wystroju, bar z bali oraz liczne wiejskie dekoracje.

Przyjemnie przebywa się przy płonącym kominku, który przypomina, że są Państwo właśnie na wczasach nad Wigrami!

Pobyt Wielkanocny nad Wigrami (4-dniowy)

wielkanoc
 • 3 noclegi z bogatym menu

 • Przygotowanie święconek

 • Święcenie potraw (dla chętnych)

 • Świąteczne Menu: swojskie mięsiwa, tradycyjne wędliny, domowe wypieki

 • Dyngusowe polewanie (dla odważnych)

wielkanoc

Domowa kuchnia: bogate wiejskie śniadania pełne kulinarnych rozmaitości, barek kawowo herbaciany, popołudniowe słodkości, smakowicie skomponowane menu obiadowe.  

Od czasu do czasu degustacja produktów regionalnych: nalewki, miody, wędzone ryby...

W cenie 450 zł/os

Dostawka (dzieci): 350 zł/os

 • Przejażdzka bryczkami – (dodatkowo na życzenie)

 • Spacer w poszukiwaniu wiosny (nordic walking)